powrót

Drugi Otwarty Turniej Plażowej Piłki Siatkowej w Zespole Szkół Budowlanych
02.06.2012

31.05.2012 na boiskach plażowej piłki siatkowej zorganizowaliśmy drugi turniej siatkarski. Udział w nim wzięły drużyny z LO V , LO IX , LO IV , Energetyka, drużyna z Lidzbarka Warmińskiego i naszej Budowlanki. W trzech kategoriach wystartowały 32 drużyny czyli 64 uczestników . Sponsorem nagród w tym turnieju była firma FAKRO, która ufundowała bardzo atrakcyjne upominki dla zwycięzców .Dziękujemy! Sędzią głównym prowadzącym zawody był Andrzej Rutkowski, a pomocniczym Andrzej Klich. Obaj panowie dzięki szkolnym funduszom zabezpieczyli uczestnikom napoje chłodzące . Dużą pomoc w pozyskaniu nagród wniósł pan Rafał Rafalski, za co mu dziękujemy w imieniu własnym i uczestników turnieju.
W kategorii chłopców (najliczniejszej), miejsce pierwsze wywalczyła ekipa z IX LO, miejsce drugie zajęli uczniowie z Lidzbarka Warmińskiego, a na najniższym stopniu podium stanęli kolejni reprezentanci IX LO.
Kategorię dziewcząt wygrała ekipa z IX LO. Drugie miejsce zajęła drużyna z IV LO, a trzecie również z IX LO . Miksty ( czyli drużyny o składzie mieszanym ) zdecydowanie zdominowały drużyny naszej szkoły . Najlepszymi okazali się Sylwia Tołkacz i Sebastian Szulc. Walkę o złoto przegrali z nimi Patrycja Saletis i Damian Malanowski . Trzecie miejsce zdobyła drużyna z IX LO IX- Ołdak , Godzina. Turniej trwał od godz. 9.00 do 16.30 . Była to bardzo udana impreza wysoko oceniona nie tylko przez skromnych organizatorów, ale głównie przez ekipy gości, a w szczególności przez ich opiekunów. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli w niej udział i tym, którzy pomogli w jej organizacji.

Poniżej kilka wybranych zdjęć z imprezy wykonanych przez Andrzeja Rutkowskiego.