powrót

TYDZIEŃ TECHNICZNY 20-24 MAJA 2013r.
03.04.2012

         W tygodniu technicznym odbywały się szkolenia zawodowe dla uczniów, które prowadzili przedstawiciele firm związanych z nauczanymi w szkole zawodami. W poniedziałek pod hasłem "Nawigacja satelitarna i techniki pomiarowe" szkolenie prowadzili przedstawiciele firmy TPI Topcon Sokkia.
(60kB) (60kB)

We wtorek młodzież spotkała się z inspektorami Okręgowego Inspektoratu Pracy, którzy przedstawili podstawowe przepisy bhp obowiązujące przy pracach budowlanych oraz okoliczności i przyczyny wypadków. W holu szkoły inspektorzy przygotowali stoisko informacyjne z wydawnictwami PIP, które cieszyło się dużym zainteresowaniem.
(60kB) (60kB)

Środa upłynęła pod hasłem "Naprawiamy uszkodzenia w wyrobach", a młodzież uczyła się technik naprawiania różnych uszkodzeń wyrobami, które oferuje firma OTTIMO.
(60kB) (60kB)

W tym dniu na szkolnych warsztatach odbywały się również dwa konkursy praktyczne: murowanie narożnika i wykonywanie tynków mineralnych. Była doskonała okazja do sprawdzenia swoich umiejętności praktycznych i porównania ich z innymi uczestnikami.
(60kB) (60kB)

W czwartek przedstawiciele firmy Wienerberger szkolili uczniów pod hasłem "Ceramika wczoraj i dziś"
(60kB) (60kB)

A jakim celu przygotowywane są rekwizyty z gliny dowiemy się już wkrótce!!!
(60kB) (60kB)

W piątek szkolenie prowadził na temat nowoczesnych łazienek absolwent szkoły reprezentujący firmę WIM.
(60kB)